Przykład twórca

Neale Donald Walsch

Awaken The Species

Skorzystaj z unikalnego doświadczenia Neale’a Donalda Walscha, aby odkryć swoją boskość w 16 kluczowych obszarach życia, abyś mógł stać się wysoce rozwiniętą istotą.

Odtwórz wideo

949zł

Aby objąć wyższy poziom świadomości duchowej w każdej dziedzinie życia…

Wznieść się ponad społeczne, duchowe, środowiskowe i polityczne zawirowania naszych czasów…

Musisz przyjąć to, do czego się urodziłeś – Istotę Wysoko Rozwiniętą.

A teraz możesz zastosować sprawdzony proces, aby łatwo obudzić to prawdziwe ja.

Po pomocy milionom ludzi w ułatwianiu ich duchowego przebudzenia poprzez swoje książki i nauki, Neale Donald Walsch udoskonalił 16-częściowy „proces wniebowstąpienia”, którego każdy może użyć, aby płynnie i szybko wejść w stan Wysoko Ewolucyjnej Istoty.

Proces ten obejmuje przyjęcie i uwolnienie różnych przekonań i wzorców myślowych, które definiują ludzkie doświadczenie.

Czasami może się to wydawać sprzeczne z intuicją. A czasami może zaprzeczać konwencjonalnej duchowości „popkultury”.

Ale kiedy będziesz przechodzić przez ten proces przez 36 dni, okaże się, że pokonuje Cię fala za falą głębokich duchowych przełomów – których kulminacją będzie zapierający dech w piersiach stan spokoju, akceptacji, jasności i wzmocnienia.

o programie:

Awaken The Species

Czego się nauczysz?

o Nauczycielu:

NEALE DONALD WALSCH

„Primis necessitatibus vis in, quo ei habeo tollit prodesset, no zril delicatissimi vel. Sed nostro molestiae eu. Nostro noluisse ne vim.”

 

NEALE DONALD WALSCH jest współczesnym duchowym posłańcem, którego słowa wciąż głęboko dotykają świat. Z wczesnym zainteresowaniem religią i głęboko odczuwanym związkiem z duchowością, Neale spędził większość swojego życia, rozwijając się zawodowo, szukając jednak duchowego znaczenia, zanim rozpoczął słynną rozmowę z Bogiem.

Seria książek Rozmowy z Bogiem, które wyłoniły się z tych spotkań, została przetłumaczona na 37 języków, poruszając miliony i inspirując ważne zmiany w ich codziennym życiu.

19 lat po wydaniu trzeciej księgi Rozmowy z Bogiem, którą świat i Neale uważali za ostatnią z serii, Neale został wciągnięty w ten znajomy, ale nieoczekiwany dialog z Bogiem. Tym razem otrzymał nowe, zapierające dech w piersiach objawienie dla świata „Awaken The Species” Plan kolejnego wielkiego ewolucyjnego skoku ludzkości.

Ponadto:

ivan-bandura-532042-unsplash.jpg

NEALE DONALD WALSCH

opinie

Poznaj rekomendacje osób, które doświadczyły spotkań z Nealem.

program

Poznaj rekomendacje osób, które doświadczyły spotkań z Nealem.

Understanding God, Identity and Highly Evolved Beings. Plus an exploration and immersion into the first 2 behaviors.


Highlights include:

  • Awaken yourself so you can achieve the goal of awakening others.
  • Learn about your ultimate purpose in life so you can accomplish more.

Sed ea delectus senserit forensibus, vis dicant eirmod eripuit id. Altera deseruisse voluptatum id est, eu consul discere interpretaris nec. Per autem iracundia ea, cu nec tota aeque aliquid.

Sed ea delectus senserit forensibus, vis dicant eirmod eripuit id. Altera deseruisse voluptatum id est, eu consul discere interpretaris nec. Per autem iracundia ea, cu nec tota aeque aliquid.

Sed ea delectus senserit forensibus, vis dicant eirmod eripuit id. Altera deseruisse voluptatum id est, eu consul discere interpretaris nec. Per autem iracundia ea, cu nec tota aeque aliquid.

Sed ea delectus senserit forensibus, vis dicant eirmod eripuit id. Altera deseruisse voluptatum id est, eu consul discere interpretaris nec. Per autem iracundia ea, cu nec tota aeque aliquid.

Rekomendacje

Ne quis mediocrem sit, dolor reprimique nec id, quo no scaevola vituperata. Sed ea delectus senserit forensibus, vis dicant eirmod eripuit id. 

dołącz

Wybierz opcję, która jest dla ciebie najlepsza.

Dostęp do platformy

639
99
Jednorazowo
  • Dostęp do platformy z 4 godzinami materiałów wideo.

MINI DOŚWIADCZENIE

949
99
Jednorazowo
  • 6 spotkań live przez 6 tygodni
  • Cotygodniowe zadania do realizacji oraz workbooki.
  • Dostęp do platformy z 4 godzinami materiałów wideo.
  • Dostęp do społeczności na Facebook.

Dołączasz bez ryzyka

Pamiętaj, że nie musisz teraz mówić TAK. Musisz tylko powiedzieć MOŻE. Przeglądaj materiały bez ryzyka przez 3 dni od dnia zakupu.

Możesz w każdej chwili dokonać zwrotu pieniędzy jednym kliknięciem. Żadnych e-maili, żadnych telefonów, żadnych kłopotów. Wystarczy skontaktować się z naszą Stroną Zwrotów, aby otrzymać pełny, przyjazny i szybki zwrot pieniędzy. Bez zadawania pytań.

FAQ

Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania.

Awaken The Species – 36 days To A Highly Evolved Being Quest to program przeznaczony do osobistej i globalnej transformacji. Poświęć tylko 15 minut dziennie przez 42 dni, w których będziesz doświadczał kroków w tej misji. Program został zaprojektowany tak, abyś mógł ukończyć kurs i uzyskać zmiany, które chcesz wprowadzić, aby przekształcić swoje życie. W ciągu 42 dni zostaniesz poprowadzony krok po kroku przez nauczyciela i Żyj Bardziej, prowadząc cię ku szybkiej transformacji. Otrzymasz obiecane wyniki.

W mniej niż 15 minut każdego dnia będziesz odblokowywać korzyści płynące z duchowych rozwiązań problemów osobistych i globalnych.

Żyj Bardziej to internetowa platforma edukacyjna, którą zaprojektowaliśmy, aby zrewolucjonizować i zoptymalizować sposób uczenia się online – a programy, które na niej udostępniamy, nazywane są doświadczeniami.

Programy Żyj Bardziej łączą w sobie najlepszą współczesną neurobiologię, szybkie uczenie się i techniki osiągania najwyższej wydajności, aby ulepszyć mózg i sposób myślenia w rekordowym czasie.

Potrzebujesz tylko 10-20 minut dziennie, aby wykonywać codzienne lekcje. Każdy zaczyna się tego samego dnia. Możesz wrócić do lekcji, jeśli coś przegapisz. Idź we własnym tempie. Lekcje są zabawne, angażujące i łatwe. Ale wyniki, które otrzymujesz, są naprawdę głębokie i długotrwałe ze względu na transformacyjną teorię i naukę, która stoi za stworzeniem każdego programu.

Mini doświadczenie jest przeznaczone do codziennego mikro-uczenia się wraz ze społecznością – ale możesz też korzystać z programu we własnym tempie. I tak, jeśli w niektóre dni będziesz zajęty, możesz kontynuować od miejsca, w którym skończyłeś. Najważniejsze jest twoje zaangażowanie i konsekwencja w realizacji całego procesu. Kiedy dołączasz do dowolnego programu, lekcje są dostępne do końca życia. Więc nie musisz się spieszyć.

Większość z naszych programów możesz rozpocząć w dowolnym momencie. Nawet jeśli program wybrany przez ciebie rozpoczyna się w danym momencie, to realizację swojego mini doświadczenia możesz rozpocząć w późniejszym terminie. Każdy program uruchamia się raz w miesiącu. W dowolnym momencie możesz też powtórzyć dowolne zajęcia.

Chociaż wierzymy, że ćwiczenie czegokolwiek o tej samej porze każdego dnia pomaga zaszczepić nawyk, zwłaszcza gdy uczysz się nowej umiejętności, NIE jest to konieczne.

Chociaż zalecamy to, to również rozumiemy, że możesz nie być w stanie wykonać lekcji zgodnie z pierwotnym planem.

Jeśli chcesz odbywać lekcje o różnych porach, a nawet opuścisz kilka dni – to możesz to zrobić, podobnie jak możesz nadrobić zaległości później. Ważne jest, aby zachować jak największą konsekwencję i śledzić cały proces od początku do końca w zgodzie ze sobą.

Chcesz wiedzieć więcej o programie?

Obejrzyj bezpłatny masterclass z Neale Donaldem Walschem i Mateuszem Jasińskim

Poznaj ideały Aweken The Spiecies z Neale Donaldem Walschem i przygotuj się na kolejny ewolucyjny skok w twoim życiu i życiu ludzkości.