Kosmiczna Księga Duszy

Kosmiczna Księga Duszy
 – nakład I, 333 sztuki

Oddaję w Twoje ręce Księgę małą rozmiarem, wielką duchem. Zaprzyjaźniony szaman polecił mi często patrzyć w ogień. Powiedział, że ogień to najstarsze Wi-Fi świata, a patrzenie w niego łączy nas od razu z boskim wymiarem. Moim marzeniem było, aby litery „Kosmicznej Księgi Duszy” miały tę samą właściwość.

ZDOBĄDŹ

Kroniki Akaszy 

Zanuż się w aurze Kosmicznej Księgi Duszy i poszybuj w piękną przestrzeń Twojego wewnętrznego astrala. Każda książka jest numerowana i przechodzi indywidualny rytuał. Moją intencją było, aby książka niczym amulet wpierała Czytelników w poszukiwaniu szczęścia na poziomie duszy, umysłu i ciała. Głównym filarem fabuły są Kroniki Akaszy i zapiski z mojego duchowego pamiętnika. Akasza z sanskrytu oznacza eter lub kosmiczne niebo. W książce znajdziesz pytania i ćwiczenia dla Ciebie. Dwa z nich („Leśna świątynia” i „Uwolnij Ducha”) zostały przygotowane przez Mateusza Jasińskiego, trenera ruchu, autora książki i wyzwania „Żyj Bardziej”.

KUPUJĘ
O AUTORCE

Agnieszka Smektała

Aga Smektała, przez 8 lat pracowała w Londynie, Warszawie i Pradze dla największego na świecie koncernu marek luksusowych. W 2016 roku zdecydowała się zrobić roczną przerwę od życia zawodowego (gap year). W tym czasie rozpoczęła pisanie książki na bazie swojego duchowego pamiętnika. Filarem fabuły jest spotkanie z Kronikami Akaszy. Od 2013 prowadzi Ambasadę Inspiracji, promując kreatywność, samorozwój i wiarę w marzenia.

Wywiad o świadomym luksusie

Wywiad z Agą o świadomym luksusie i Kosmicznej Księdze Duszy dla Tu i Teraz TV.

Wywiad z Agą dla Vogue Polska 

o tym, czym jest luksus 21 wieku. 

Wywiad z Agą dla ChilliZet

o powstaniu „Kosmicznej Księgi Duszy”.