KSIĄŻKA ŻYJ BARDZIEJ

#ŻYJBARDZIEJ

Na czym polega wyzwanie ŻYJ BARDZIEJ?

Co trzeba zrobić, aby czuć się dobrze? Czy to naprawdę musi być aż tak skomplikowane jak wmawiają nam wszyscy eksperci dookoła? Według mnie wystarczy zwrócić swoją uwagę w stronę natury. Moja nowa książka ŻYJ BARDZIEJ to wyzwanie, które polega na wykonywaniu 15 krótkich zadań dziennie. To zadania osiągalne do wykonania przez każdego człowieka. Wystarczy chęć do zmian. Efekty po 30 dniach zaskakujące. Sprawdź.

WEŹ UDZIAŁ
#ŻyjBardziej

ŻYĆ BARDZIEJ?

Idea książki ŻYJ BARDZIEJ pojawiła się w wielu miejscach w sieci i została dostrzeżona przez znanych twórców internetowych. 

Zobacz film autorstwa Krzysztofa Gonciarza i zobacz co stoi za ideą wyzwania Żyj Bardziej. 

KUP KSIĄŻKĘ

Niektóre opinie czytelników o książce:

Moje dotychczasowe spostrzeżenia to: z każdym dniem zaczynam żyć tu i teraz. Pomimo, jak bardzo mam zagmatwane życie to przestaje żyć przeszłością i przyszłością, a dzięki ćwiczeniom praktykuje teraźniejszość.

Kamil A.

Wiedziałem, że to będzie petarda i nie zawiodłem się. Zrobiłeś coś niesamowitego co całkowicie zmieniło moje myślenie w wielu rzeczach. Dzięki wyzwaniu zrozumiałem że nie wszystko trzeba brać na poważnie tylko można się tym bawić i tak waśnie robię wstaje rano i rwę się do wykonywania wyzwań niektóre robi nawet kilka razy dziennie. Po prostu traktuje to jak zabawę.

Filip W. 

Wyzwanie nauczyło mnie większej uważności i bycia „w sobie”, a to przełożyło się na proste zmiany — takie z którymi od jakiegoś czasu miałam problem np. zrzucenie kilku zbędnych kilogramów…

Ola Aleksandrowicz