ORGONITY

CZYM JEST ORGONIT?

jest urządzeniem przeznaczonym do harmonizowania i transformowania negatywnej energii ze swojego otoczenia. Wilhelm Reich udowodnił istnienie energii, którą kilkadziesiąt lat wcześniej odkrył Nikola Tesla. Nazwał ją orgonem i początkowo znalazł dla niej zastosowanie medyczne. Energia ta znana jest w Indiach pod nazwą prana, w Chinach jako Chi, jeszcze w innych miejscach jako Qi (Ki), huna, energia życia. Wiedzę o jej istnieniu wykorzystują różne nauki i filozofie takie jak na przykład Feng-Shui. Jej źródło stanowi promieniowanie atmosferyczne, a sam orgon pobierany jest przez płuca, przez skórę z promieniami słonecznymi, z pożywienia przez przewód pokarmowy. Wszechobecny wchodzi w skład wszystkich procesów na Ziemi. Reich udowodnił, że istnieje orgon pozytywny, korzystny dla żywych istot (POR) oraz negatywny, szkodliwy (DOR). Urządzenia elektryczne i elektromagnetyczne są silnym źródłem DOR, króry osłabia siły witalne, regenerację i nastrój. Reich odkrył też metodę kumulacji pozytywnej energii, wykorzystując ją do budowy akumulatora orgonu. Na bazie odkryć dr. Reicha powstało urządzenie o nazwie ORGONIT, które nie kumuluje orgonu wewnątrz, lecz przetwarza wokół negatywny DOR na pozytywny POR. To swoisty emiter, który nie rozładowuje się, nie wymaga zasilania i działa w pomieszczeniach jak i na otwartej przestrzeni.

Z czego zrobiony jest orgonit?

W jego skład wchodzi metal (żelazo, miedź, mosiądz), kryształ górski (lub inne kamienie szlachetne)
i żywica. Symbole Świętej Geometrii i pierścienie Lakhowskiego znacznie wzmacniają działanie orgonitu.

Właściwości orgonitu 

Celem orgonitowych wisiorków i amuletów jest stworzenie osobistego harmonizera orgonu, który chroni aurę a ich właściciele powinni je nosić przy sobie przez cały czas. Należy pamiętać, że orgonit bardzo skutecznie pracuje z energią i może wyraźnie wpłynąć na czakry.

OCZYSZCZENIE

neutralizuje i transformuje smog elektromagnetyczny oraz promieniowanie sfer geopatycznych

WZMOCNIENIE

wzmacnia organizm, dodaje witalności, poprawia sen, przyspiesza regenerację, pomaga usuwać stres psychiczny i ból fizyczny, przyśpiesza procesy lecznicze. 

OCHRONA

działa ochronnie, podnosi świadomość oraz wibracje, oczyszcza kryształy.

TRANSFORMACJA

energetyzuje wodę i pożywienie (można stawiać na nim np. wodę do picia), tworzy harmonijne środowisko, przekształca negatywną energię płynącą z niskich myśli i emocji w energię pozytywną